تصاویر متحرک در استوری اینستاگرام

به گزارش ایتنا از مهر، اینستاگرام یک قابلیت جدید برای استوری خود فراهم کرده و در هفته‌های آتی به کاربران خود امکان می‌دهد تا تصاویر و ویدئوهایی در ابعاد مختلف را به این بخش اضافه کنند.در همین راستا اپلیکیشن مذکور اکنون مجهز به استیکرهای متحرک (GIF) شده که می‌توان آنها را به عکس‌ها و ویدئوهای استوری اضافه کرد. از سوی دیگر  اینستاگرام اعلام کرده کاربرانش به زودی می‌توانند عکس و ویدئو در ابعاد مختلف را بدون هیچ تغییری به پس زمینه استوری‌های خود اضافه کنند. این قابلیت چند هفته دیگر به این اپلیکیشن افزوده می‌شود.  قابلیت افزودن استیکرهای متحرک به استوری هم اکنون فراهم شده است و کاربر برای دسترسی به قابلیت افزودن استیکرهای متحرک به استوری، باید روی گزینه Sticker در بخش استوری کلیک کند.Let’s block ads! (Why?)

تصاویر متحرک در استوری اینستاگرام

به گزارش ایتنا از مهر، اینستاگرام یک قابلیت جدید برای استوری خود فراهم کرده و در هفته‌های آتی به کاربران خود امکان می‌دهد تا تصاویر و ویدئوهایی در ابعاد مختلف را به این بخش اضافه کنند.

در همین راستا اپلیکیشن مذکور اکنون مجهز به استیکرهای متحرک (GIF) شده که می‌توان آنها را به عکس‌ها و ویدئوهای استوری اضافه کرد.
 

از سوی دیگر  اینستاگرام اعلام کرده کاربرانش به زودی می‌توانند عکس و ویدئو در ابعاد مختلف را بدون هیچ تغییری به پس زمینه استوری‌های خود اضافه کنند. این قابلیت چند هفته دیگر به این اپلیکیشن افزوده می‌شود.  
قابلیت افزودن استیکرهای متحرک به استوری هم اکنون فراهم شده است و کاربر برای دسترسی به قابلیت افزودن استیکرهای متحرک به استوری، باید روی گزینه Sticker در بخش استوری کلیک کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: تصاویر متحرک در استوری اینستاگرام